FAQ – pytania

W jakim składzie występuje zespół muzyczny na wesele na żywo MAKO BAND?

Podstawowy skład zespołu muzycznego Mako Band tworzy 5 osób. Squad instrumentalny zespołu: wokal damski i męski, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, instrumenty klawiszowe

Czy zespół prowadzi zabawy i konkursy weselne?

Tak, podczas przyjęć weselnych zespół prowadzi zabawy i konkursy, w tym także oczepiny, dbając aby były one taktowne i kulturalne.

Jakie dodatkowe atrakcje podczas wesela oferuje zespół muzyczny?

Miłośnikom wspólnego śpiewania zespół poleca karaoke (za dodatkową opłatą).

Do której godziny trwa występ zespołu podczas wesela?

Standardowo zespół występuje do 4 rano.

Czy zespół gra na poprawinach?

Tak, po wcześniejszych ustaleniach, za dodatkową opłatą.  Standardowo zespół występuje 5 godzin (każda następna godzina płatna dodatkowo). W naszej ofercie jest też możliwość zabawy na poprawinach przy muzyce mechanicznej, czyli Dj ta opcja jest odpowiednio tańsza.

Czy zespół występuje poza woj. zachodniopomorskim?

Zespół świadczy usługi muzyczne na terenie całej Polski i Europy.

Ile minut trwa blok muzyczny podczas występu zespołu?

Podczas imprez firmowych i bankietów zespół muzyczny Mako Band występuje w setach po 30-45 minut, po których następuje 15 minut przerwy. Na koncertach czas występu uzgadniany jest z organizatorem. W czasie wesela zespół nie ma precyzyjnie określonego czasu trwania pojedynczego bloku, ponieważ stara dopasować się na bieżąco do oczekiwań gości weselnych. Oznacza to, że w trakcie występu zespołu są bloki dłuższe (ok. 25-45 min.) jak i krótsze (ok. 25-30 min.).

Ile minut trwają przerwy w trakcie występu zespołu na przyjęciu weselnym?

Zespół muzyczny dba o to, aby przerwy pokrywały się z wydawaniem gorących posiłków. Każda przerwa zespołu trwa ok. 10-15 minut.

Czy istnieje możliwość, aby zespół muzyczny wystąpił podczas ceremonii ślubnej w kościele?

Nie.

Czy zespół muzyczny posiada własne nagłośnienie i oświetlenie?

Tak, podczas występów zespół korzysta z własnego nagłośnienia i oświetlenia. Minimalne wymiary sceny lub miejsca przeznaczonego do występu to 5/3m. Do prawidłowego działania sprzętu i oświetlenia wymagane jest zapewnienie od organizatora gniazda siłowego 16A lub 32A.

Czy istnieje możliwość, aby zespół opracował utwór spoza własnego repertuaru?

Na specjalne życzenie zespół jest w stanie przygotować kilka dodatkowych utworów.

Czy w czasie przerw zespół zapewnia tło muzyczne?

Tak. W czasie przerw odtwarzana jest muzyka przygotowana przez zespół lub z płyt dostarczonych przez Parę Młodą. W uzgodnieniu z organizatorem jest możliwość poprowadzenia bloków przy muzyce mechanicznej Dj.

Organizuję wesele międzynarodowe. Czy jest możliwość, aby zespół poprowadził wesele polsko-angielskie?

Tak, na życzenie zespół prowadzi imprezy w języku angielskim, oraz wykonuje utwory w tym języku.Każdy z członków zespołu mówi biegle po angielsku.

Organizuję wesele w inny dzień tygodnia niż sobota, Czy w związku z tym zespół ma przygotowaną specjalną ofertę cenową?

Tak

Ile wynoszą koszty transportu?

Zespół korzysta z zewnętrznej firmy transportowej. Koszt dojazdu wyliczany jest indywidualnie w zależności od odległości i godziny rozpoczęcia wesela.

Chcemy zarezerwować termin zespołu. Jak wyglądają formalności?

Zespół muzyczny rezerwuje termin w momencie podpisania umowy osobiście, poprzez e-mail lub przez Pocztę Polską . Pobierany jest również zadatek . Po wpłacie zaliczki za wynajęcie zespołu muzycznego termin jest rezerwowany.